FIT4U

   Think It Then Be It 

Sign Up!

You can use paypal to do a number of things:

You can purchase fitness gear and nutritional products that are approved  and suggested by your FIT4U trainer.

You may also pay for your training services here.

Sort:

All 1 Class $40 2 Classes $60 3 Classes $70 4 or more classes $75 Nutrition (6 weeks) $160